Ortaokul

ORTAOKUL

Ortaokul akademik başarı, dil eğitimi ve yetenek gelişimi açısından eğitim sistemimizin belkemiğini oluşturmaktadır. Öğrenciyi merkez alarak onları sadece sınavlara değil hayata da hazırlıyoruz. Ortaokulu, iyi bir hazırlık dönemi olarak değerlendirip, etkili bir mesleki yönlendirme ve kariyer planlaması yapmalarına yardımcı oluyor, öğrenme kaybı tespit edilen öğrencilerimize  kurs ve etütlerle LGS’de yüksek başarı yakalamaları için gereken her türlü imkânı sağlıyoruz.

Akademik eğitimimizin yürütülmesindeki en temel amaçlarımızdan biri de milli ve manevi değerlerimizi içselleştirmiş; bunu davranış haline getirmiş, benimsemiş bir insan tipi ortaya çıkartmak.

Atölye kültürü sayesinde öğrencilerimizin, temel müfredat derslerinde gösterdikleri başarılar artıyor ve onları üst düzey olarak hayata hazırlıyoruz. Ortaokul eğitimimizi sürekli güncelleyerek akademik başarının önündeki engelleri tek tek kaldırıyoruz. Onlara kendini geliştirme, farklı bakış açıları kazanma, ilgi ve yeteneklerini keşfetme imkânı sunuyoruz.

Ön Kayıt Başvuru Formu

Her öğrenci bir yıldızdır.
Okulumuz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

HEMEN ARA