Randevu Ön Kayıt Formu

Her Öğrenci Bir Yıldızdır!

Bilgi Ve Kayıt İçin

Veli Adı Soyadı
Telefon
Öğrenci Adı Soyadı
Kademe Seçiniz
Kurs Seçiniz

Kuran'ı Kerim Güz Okulu

"Sizin en hayırlınız Kur'an-ı Kerîm'i öğrenen ve öğreteninizdir." (Hadis-i Şerîf) Kur'an-ı Kerîm dersi güz okullarında Kur'an-ı Kerîm'i doğru ve güzel okumak amacıyla harflerin doğru çıkışı için mahreçler, dualar ve sureler ile ta'lîm, Kur'an-ı Kerîm'in yüzüne ve birebir okunması ve kısa surelerin ezberi ve anlamları üzerine eğitimler verilecektir.


Görsel Sanatlar Güz Okulu

Resim yapabilme kabiliyetini geliştirmek ve sosyal hayat içerisinde yeni bir alan yaratmak için görsel sanatlar kursları önemli bir fırsattır. Kursumuzda Karakalem eğitiminden başlayıp sulu boya , akrilik ve seramik eğitimi verilmektedir. Bunların yanı sıra Ebru sanatı ahşap baskı gibi zaman zaman farklı çalışmalarla desteklenmektedir.


Robotik Kodlama ve Stem Güz Okulu

Robotik Kodlama ve STEM güz okullarında İleri Düzey Scratch Eğitimi, Makey Makey, Basit Düzey STEM Uygulamaları, Orta Düzey 3 Boyutlu Çizim ve Baskı Alma, 3D Pen ile materyal oluşturma, İleri Düzey Micro:Bit, İleri Düzey Matatalab ile Kodlama, İleri Düzey Lego Education Wedo 2.0, Orta düzey Yapay zekâ robot Programlama Başlangıç düzeyi Arduino Eğitimi, Kalibrasyon ve Baskı Alma, Orta Düzey Mbot ve Makeblock kodlama eğitimi, Orta düzey Lego Mindstorms Education EV3 kodlama modül eğitimleri verilmektedir. Öğrencileri 21.yüzyıl becerileri ile donatıp, düşünen ve üreten nesil yetiştirmeyi hedefliyoruz.


Beden Eğitimi ve Spor Güz Okulu

Badminton,masa tenisi ve okçuluk derslerinde atış ve vuruş tekniklerini öğrenip geliştirdikten sonra seviyemize göre müsabaka ve yarışmalara çıkacak düzeye gelmeyi hedefliyoruz.


Müzik Güz Okulu

Çocuklarımızın gelişimlerine bağlı olarak doğru enstrümanı seçmelerine yardımcı olup bu noktada bireysel eğitimlerine başlamış oluyoruz. Küçük yaştan itibaren alınan çalgı eğitimi çocuklara çok yönlü düşünmeyi ve konsantrasyonu sağlar. Ayrıca günlük yaşantılarına çalışma disiplinini yerleştirerek gelişimlerine katkı sağlamış olurlar.


HEMEN ARA